Biscuiti cu chimen si parmezan
Postat de rocsi_1612
Untul (de la temperatura camerei) il mixam cu oul. Adaugam sarea, boiaua dulce si chimenul. Parmezanul il dam pe raztoarea mica, il incorporam si pe el. Aveti grija ca parmezanul este saratel,...
Citeste continuarea


Daca-mi permiti iti vand un pont: daca nu ai aparat de ornat, pune compozitia intr-o punga de plastic mica si tai-o la un colt in 4 unghiuri.Poti orna cu ea foarte usor si frumos.
