Snitele de pui cu cascaval
Postat de sufletista
Pieptul de pui il taiem felii, batem feliile, le condimentam cu sare si piper pe ambele parti. Intr-un bol, batem ouale cu sare, piper dupa gust, usturoiul pisat, adaugam smantana si cascavalul...
Citeste continuarea



..asa pofta imi e, demuuult...
.
Si mie imi era tare pofta. Nu mai mancasem cred de vreo 10 ani, daca nu si mai mult. Eu am noroc ca ai mei mai cresc iepuri, asa ca al meu era de casa, nu salbatic 
, as vrea exact d-ala prins de catelul tau