Supa de legume cu bacon afumat
Postat de merisor67
Mai intai curatam toate legumele si le spalam. Ceapa o tocam solzisori, iar restul legumelor le trecem prin robot, dar nu le maruntim prea mult. Punem uleiul la incins si prajim in el...
Citeste continuarea



facem o oala mare si dam la toata lume , e un adevarat panaceu contra frigului.
Supica mea s-a terminat, dar am facut continuarea 
