Supa de legume cu paste litere
Postat de Constelatialeu
Am curatat legumele, le-am spalat, ceapa am taiat-o mai marunt, morcovul, pastarnacul si telina le-am dat pe razatoarea mare. Intr-o tigaie mai mare am asezat toate legumele, mai putin conopida...
Citeste continuarea



facem o oala mare si dam la toata lume , e un adevarat panaceu contra frigului.
Supica mea s-a terminat, dar am facut continuarea 
