Supa de pui
Postat de CameliaComan
Curatam zarzavaturile si impartim carnea in 4 bucati, o spalam si o punem la fiert la foc domol cu o lingura de sare. Dupa ce fierbe, adunam spuma. Dupa ce sunt fierte bine toate ingredientele,...
Citeste continuarea



facem o oala mare si dam la toata lume , e un adevarat panaceu contra frigului.
Supica mea s-a terminat, dar am facut continuarea 
